Legyen Ön ennek a portálnak a tulajdonosa! 

Breaking News

FEBRUÁRI ÓZDI SPORTPROGRAMOK

02.01. Borosi László Teremlabdarúgó Emléktorna Selejtező – Sportcsarnok 9:00

02.02. III. Családi Szánkóhúzó Verseny – Vadvirág Kisvendéglő 10:00    

02.02. Ózdi VFTC – Fővárosi Vízművek S.K. NBI. Keleti Csoport férfi felnőtt teke bajnoki mérkőzés – Tekecsarnok 14:00

02.03. ÓVSE-MMSZ SE NBII. Keleti Csoport férfi felnőtt futsal bajnoki mérkőzés – Sportcsarnok 19:00

02.05. ÓKC – Nyírsuli OSB CII csoport fiú kézilabda bajnoki mérkőzés – Sportcsarnok 15:30

02.06. Sakk Diákolimpia Térségi Döntő (csapat, egyéni) – Olvasó 14:00

02.07. MLSZ Bozsik Intézményi Program (II. korcsoportos torna) – Sportcsarnok 11:00

02.08. Északi Leány Kosárlabda Kupa “Tűzcsibék” U11-es mérkőzése – Vasvár Úti Ált. Isk. tornaterme 10:00

02.08.-09. Farsang Kupa (teremlabdarúgó torna selejtező) – Sportcsarnok 9:00

02.10. ÓVSE – Szikszó Szikla Megyei I. osztályú férfi felnőtt kosárlabda bajnoki mérkőzés – SZIKSZI tornaterme 18:00

02.12. Fedettpályás Atlétikai Bajnokság (I.-II. korcsoport) – Vasvár Úti Általános Iskola tornaterme 14:00

02.13. Fedettpályás Atlétikai Bajnokság (III. korcsoport) – Sportcsarnok 13:00

02.14. Játékos Sportverseny Diákolimpia Országos Elődöntő –  Sportcsarnok 10:30

02.15. ÓVSE – B. Volán NBIII. Északi Csoport férfi felnőtt asztalitenisz bajnoki mérkőzés – Árpád Vezér Iskola tornaterme 15:00

02.15. ÓVSE – Gödöllői EAC NBII. Észak-kelet csoport férfi felnőtt asztalitenisz bajnoki mérkőzés – Árpád Vezér Iskola 11:00

02.15.-16. Farsang Kupa (teremlabdarúgó torna helyosztók és döntő) – Sportcsarnok 9:00

02.16. ÓKC – Kőnig-Trade-Balmazújváros NBI/B Keleti Csoport férfi junior/felnőtt kézilabda bajnoki mérkőzés – Sportcsarnok 15:00/17:00

02.17. ÓVSE – SZTE EHÖK SE NBII Keleti csoport férfi felnőtt futsal bajnoki mérkőzés – Sportcsarnok 19:00

02.19. Fedettpályás Atlétikai Bajnokság (IV. korcsoport) – Sportcsarnok 13:00

02.20. Fedettpályás Atlétikai Bajnokság (V.-VI. korcsoport) – Vasvár Úti Általános Iskola 13:00

02.20. ÓKC – Debrecen OSB CII csoport fiú kézilabda bajnoki mérkőzés – Sportcsarnok 17:00

02.21. MLSZ Bozsik Intézményi Program (I. korcsoportos torna) – Sportcsarnok 12:00

02.22. Fodor Dávid Teremlabdarúgó Emléktorna – Sportcsarnok 9:00

02.23. LÓCI DSE – Kölcsey DSE Nyíregyháza NBII. Keleti Csoport női felnőtt/junior kézilabda bajnoki mérkőzés – Sportcsarnok 15:00/17:00

02.25. MLSZ Bozsik Intézményi Program (IV. korcsoportos torna) – Sportcsarnok 11:00

02.28. MLSZ Bozsik Intézményi Program (ovis korcsoportos torna) – Sportcsarnok 10:00

Nincsenek megjegyzések